شما اینجا هستید : برساز رویداد پارس»هیئت های تجاری

  شرکت برساز رویداد پارس در تاریخ 20 الی 25 آبان ماه مصادف با 11 تا 16 نوامبر میزبان هیاتی فعال از تجار، بازرگانان و جمعی از معاونین و مدیرانی از وزارت اقتصاد و انرژی آلمان و شرکتهای بخش خصوصی فعال در زمینه حمل و نقل، تکنولوژی ایمنی، صنایع وسایل نقلیه امدادی، زیرساختهای ریلی و ... در مشهد بود. این هیات که به سرپرستی آقای Gerrit Thore از شرکت Commit Group به ایران آمده بود،


این نمایشگاه در فضای باز و در یک بستر نوآورانه برای تولید محصولات زراعی مدرن برگزار می شود که یک فرصت استثنایی برای کشاورزان است تا دانش خود را در زمینه تولید محصولات کشاورزی گسترش دهند و همچنین تجربیات خود را با یک دیگر مبادله کنند. از زمانیکه اولین نمایشگاه Field Days در سال 2010 انجام گردید، این نمایشگاه تبدیل به یکی از رویدادهای برجسته و پیشرو کشاورزی در ترکیه شده است. انواع گیاهان مدرن، مفهوم جدیدی از تولیدات کشاورزی، ارائه روش های تولید محصولات کشاورزی در سطح بالا، نمایش زنده از ماشین آلات کشاورزی ، همچنین یافته های علمی جدید وهمه اینها نمایشگاه Field Days را منحصر بفرد کرده است.

 

شرکت برساز رویداد پارس در تاریخ24 لغایت30 اردیبهشت ماه مصادف با (13 الی 19 May) میزبان هیاتی فعال در زمینه حمل و نقل ریلی از کشور سویس بود. این هیات که با سرپرستی اتحادیه صنایع ترابری ریلی سویس Swiss Railکه به ریاست خانمMichaela Stockli به ایران تشریف آورده بودند،  برنامه بازدید از مراکز مترو تهران - مشهد و مذاکره با فعالین این صنعت را در برنامه خود داشتند. از این رو شرکت برساز رویداد پارس با برنامه ریزی فشرده 3 ماهه و همکاری 4 نفر از همکاران، مقدمات حضور و  بازدید از مراکز کنترل مترو و بازدید میدانی از مترو و خط های در دست ساخت و همچنین مراکز فرهنگی، تاریخی و مذهبی را تنظیم و اجرا کرد.

تصاویر منتخب

شرکت برساز رویداد پارس

BARSAZ ROYDAD PARS

شرکت نمایشگاهی برساز رویداد پارس؛ برگزار کننده نمایشگاه های داخلی و بین المللی

تهران ، خیابان سمیه ، بین مفتح  و بهار  ، بن بست خوانساری ، پلاک 6 ، واحد 16 

تلفن :41074000-021

فکس : (داخلی 9) 41074000-021

مشهد، بلوار وکیل آباد -وکیل آباد 23 - خیابان سید مرتضی یک - پلاک 186 واحد 1

تلفن :31519-051

فکس : (داخلی 9) 31519-051

 

info@eventsportal.ir 

دسترسی سریع

[ صفحه اصلی ]

[ نمایشگاه های داخلی ]

[ نمایشگاه های خارجی ]

[ هیئت های تجاری ]

[ درباره ما ]

[ بولتن خبری ]

[ تماس با ما ]

logo-samandehi

Change Language