شما اینجا هستید : برساز رویداد پارس»هیئت های تجاری»نمایشگاه کشاورزی آنتالیا - ترکیه

نمایشگاه کشاورزی آنتالیا - ترکیه

نمایشگاه کشاورزی آنتالیا - ترکیه نمایشگاه کشاورزی آنتالیا - ترکیه

این نمایشگاه در فضای باز و در یک بستر نوآورانه برای تولید محصولات زراعی مدرن برگزار می شود که یک فرصت استثنایی برای کشاورزان است تا دانش خود را در زمینه تولید محصولات کشاورزی گسترش دهند و همچنین تجربیات خود را با یک دیگر مبادله کنند. از زمانیکه اولین نمایشگاه Field Days در سال 2010 انجام گردید، این نمایشگاه تبدیل به یکی از رویدادهای برجسته و پیشرو کشاورزی در ترکیه شده است. انواع گیاهان مدرن، مفهوم جدیدی از تولیدات کشاورزی، ارائه روش های تولید محصولات کشاورزی در سطح بالا، نمایش زنده از ماشین آلات کشاورزی ، همچنین یافته های علمی جدید وهمه اینها نمایشگاه Field Days را منحصر بفرد کرده است.

این نمایشگاه در مساحتی حدود 25 هکتار که بیش از 100 غرفه دار در آن حضور داشتند و 25% آن را شرکت های بین المللی از سایر کشورهای دیگر تشکیل داده بودند برگزار گردید، که این مشارکت کنندگان اقدام به نمایش زنده ماشین آلات کشاورزی و همچنین ارائه اطلاعات در غرفه های که به صورت چادر تعبیه شده بود اطلاعات مربوط به محصولات و دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان ارایه می کردند. در این نمایشگاه هر شرکت کننده یک زمین زراعی آزمایشی در اختیار داشت که بخشی از آن غرفه شرکت را تشکیل میداد که قالبا به صورت چادر بود و در بخش دیگر اقدام به نمایش ماشین آلات، کاشت و برداشت محصولات، ارایه متریال های مرتبط با صنعت کشاورزی مانند کود و دانه های زراعی و ارائه آخرین گونه ها و نمایش اثرات کود و عوامل محافظتی از گیاهان می کردند.
این نمایشگاه توسط شرکت DLG Fuarcilik و با همکاری و حمایت انجمن کشاورزی ترکیه (Önder Çiftçi Projesi) و جامعه کشاورزی آلمان DLG (German Agricultural Society) برگزار می شود. انجمن کشاورزی ترکیه به عنوان یک پروژه مشترک آلمان و وزارت کشاورزی ترکیه در سال 1987 تاسیس شده است.
هیات تجاری جهت بازدید از این نمایشگاه با مجوز و همکاری صمیمانه سازمان، صنعت و تجارت خراسان رضوی در تاریخ 22 اردیبهشت ماه 95 با مدیرت شرکت برساز رویداد پارس به آنتالیا اعزام شد.

تصاویر منتخب

شرکت برساز رویداد پارس

BARSAZ ROYDAD PARS

شرکت نمایشگاهی برساز رویداد پارس؛ برگزار کننده نمایشگاه های داخلی و بین المللی

تهران ، خیابان سمیه ، بین مفتح  و بهار  ، بن بست خوانساری ، پلاک 6 ، واحد 16 

تلفن :41074000-021

فکس : (داخلی 9) 41074000-021

مشهد، بلوار وکیل آباد -وکیل آباد 23 - خیابان سید مرتضی یک - پلاک 186 واحد 1

تلفن :31519-051

فکس : (داخلی 9) 31519-051

 

info@eventsportal.ir 

دسترسی سریع

[ صفحه اصلی ]

[ نمایشگاه های داخلی ]

[ نمایشگاه های خارجی ]

[ هیئت های تجاری ]

[ درباره ما ]

[ بولتن خبری ]

[ تماس با ما ]

logo-samandehi

Change Language