شما اینجا هستید : برساز رویداد پارس»هیئت های تجاری»هیئت راه آهن آلمان

هیئت راه آهن آلمان

هیئت راه آهن آلمان هیئت راه آهن آلمان

  شرکت برساز رویداد پارس در تاریخ 20 الی 25 آبان ماه مصادف با 11 تا 16 نوامبر میزبان هیاتی فعال از تجار، بازرگانان و جمعی از معاونین و مدیرانی از وزارت اقتصاد و انرژی آلمان و شرکتهای بخش خصوصی فعال در زمینه حمل و نقل، تکنولوژی ایمنی، صنایع وسایل نقلیه امدادی، زیرساختهای ریلی و ... در مشهد بود. این هیات که به سرپرستی آقای Gerrit Thore از شرکت Commit Group به ایران آمده بود،


برنامه بازدید از مراکز مترو مشهد ، تهران، کرج، اراک، اصفهان و مذاکره با فعالین این صنعت را در برنامه سفر خود داشتند. همکاران بخش بین الملل شرکت برساز رویداد پارس با برنامه ریزی فشرده 1 ماهه، مقدمات حضور و بازدید از مراکز کنترل مترو، بازدید میدانی از مترو و خط های در دست ساخت را تنظیم و اجرا نمودند.  همچنین این هیات طی دیدار و جلسه ای با معاون بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی و رئیس اداره ی صندوق ارزی بانک ملی در مشهد، به مذاکره در خصوص سرمایه گذاری های مشترک، انتقال صنعت به کشور، آشنایی با پتانسیل ها و ظرفیت های اقتصادی کشور پرداختند.

بازدید از شرکت مهندسی تعمیر لوکوموتیو (مپنا) و مرکز کنترل و فرماندهی قطارها با همراهی اعضای انجمن مهندسی حمل و نقل ریلی ایران، از دیگر برنامه های این هیات در مشهد بود که با مدیریت شرکت برساز رویداد پارس صورت گرفت. این قسمت شامل بخش های طراحی و ساخت و تحقیق و توسعه می باشد.

تصاویر منتخب

شرکت برساز رویداد پارس

BARSAZ ROYDAD PARS

شرکت نمایشگاهی برساز رویداد پارس؛ برگزار کننده نمایشگاه های داخلی و بین المللی

تهران ، خیابان سمیه ، بین مفتح  و بهار  ، بن بست خوانساری ، پلاک 6 ، واحد 16 

تلفن :41074000-021

فکس : (داخلی 9) 41074000-021

مشهد، بلوار وکیل آباد -وکیل آباد 23 - خیابان سید مرتضی یک - پلاک 186 واحد 1

تلفن :31519-051

فکس : (داخلی 9) 31519-051

 

info@eventsportal.ir 

دسترسی سریع

[ صفحه اصلی ]

[ نمایشگاه های داخلی ]

[ نمایشگاه های خارجی ]

[ هیئت های تجاری ]

[ درباره ما ]

[ بولتن خبری ]

[ تماس با ما ]

logo-samandehi

Change Language